De Wijnschuur
Special Sports
Rabobank
Muns Fysio
Dry Works International
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach René Braaksma
Manager Rob Webbers
Aanvoerder Floor Steneker

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Union D1
Almere D1 Oss D1
Amstelveen D1 Ring Pass Delft D1
Cartouche D1 Rood-Wit D1
QZ D1 Xenios D1
Schaerweijde D1 Schiedam D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Union D1 6 14 4 2 0 12 7 0
2 Almere D1 6 13 4 1 1 17 9 0
3 Schaerweijde D1 5 11 3 2 0 11 6 0
4 Xenios D1 6 10 3 1 2 16 14 0
5 Rood-Wit D1 6 9 3 0 3 7 8 0
6 Amstelveen D1 5 7 2 1 2 6 10 0
7 Alliance D1 6 7 1 4 1 10 9 0
8 Schiedam D1 6 6 1 3 2 8 10 0
9 QZ D1 6 5 1 2 3 9 11 0
10 Ring Pass Delft D1 6 5 1 2 3 7 9 0
11 Cartouche D1 6 5 1 2 3 6 10 0
12 Oss D1 6 2 0 2 4 10 16 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis
14 mrt Oss D1 n.n.b uit
21 mrt HC Schiedam D1 n.n.b thuis
28 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b uit
3 apr Schaerweijde D1 n.n.b thuis
11 apr Almeerse HC D1 n.n.b uit
18 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
25 apr MHC Alliance D1 n.n.b thuis
2 mei HCQZ D1 n.n.b uit
9 mei Xenios D1 n.n.b thuis
16 mei Union D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
Oss D1 Almere D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 1-2
Rood-Wit D1 Cartouche D1 1-0
Xenios D1 QZ D1 3-2
Union D1 Alliance D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 2-2
Amstelveen D1 Oss D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 3-1
Almere D1 Schiedam D1 3-1
QZ D1 Union D1 1-2
Cartouche D1 Xenios D1 4-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Union D1 Xenios D1 4-3
Schaerweijde D1 Cartouche D1 2-0
Rood-Wit D1 Almere D1 1-2
Ring Pass Delft D1 QZ D1 1-1
Oss D1 Alliance D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Almere D1 Schaerweijde D1 2-3
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Alliance D1 Schiedam D1 1-2
Cartouche D1 Union D1 1-1
QZ D1 Oss D1 3-1
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Schiedam D1 QZ D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Union D1 0-1
Oss D1 Xenios D1 2-2
Almere D1 Cartouche D1 1-1
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Schiedam D1 Amstelveen D1 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Amstelveen D1 Almere D1 0-5
QZ D1 Rood-Wit D1 0-2
Xenios D1 Schiedam D1 2-1
Union D1 Oss D1 3-1
Alliance D1 Schaerweijde D1 2-2
Cartouche D1 Ring Pass Delft D1 0-2
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Rood-Wit D1 Alliance D1 0-2
Nog geen team verslagen.
De agenda is leeg
Datum Team
Nog geen verslagen.
Alle verslagen