Muns Fysio
Special Sports
Rabobank
De Wijnschuur
Dry Works International
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Game Intelligence Trainingsgroep 2
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Megan Swart 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Zep van Veen 1 - AB
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 1
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Game Intelligence Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Juëlle Arentsen 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Jasper van der Meulen 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Lieuwer Haites 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Morris de Graaff 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mike Alderden
Nina Abbott
2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Zep van Veen
Jasper van der Meulen
2 - CD
19:00 - 20:30 D02 Lieuwer Haites 1 - AB
19:00 - 20:30 DJ1 Morris de Graaff 1 - CD
20:00 - 21:30 H2/HJ1 Trainingsgroep 2 - CD
20:00 - 22:00 D01 René Braaksma 2 - AB
20:30 - 22:30 H01 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 EF-jeugd Trainingsgroep 1 Training door:
17:30 - 19:00 Meisjes D1 David Goudsmit
Loïs Goudsmit
2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Eva Lieste 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Karima Belmalha 1 - AB
19:00 - 20:30 DDA & DVA Trainingsgroep 1 - CD Training door Dames 1
19:00 - 20:30 D03 Jesper Wijnen 2 - AB
19:00 - 20:30 DJ2 1 - AB Training door Heren 1
20:30 - 22:00 DJ3 1 - AB Training door Heren 1
20:30 - 22:00 H03 2 - AB
20:30 - 22:00 H04 1 - CD Training door Dames 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Zep van Veen 2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Gwen Feld
Joop Vonk
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Mike Alderden 1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Lieuwer Haites 2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Morris de Graaff 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mike Alderden
Nina Abbott
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Megan Swart 1 - CD
19:15 - 20:30 D02 Lieuwer Haites 2 - AB
19:15 - 20:30 DJ1 Morris de Graaff 2 - CD
20:00 - 22:00 D01 René Braaksma 1 - AB
20:00 - 21:30 H02 Stefan Klaasen 1 - CD
20:30 - 22:30 H01 2 - AB
20:30 - 22:00 HJ1 2 - CD Training door Dames 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:00 Game Intelligence Trainingsgroep 2 - CD
16:15 - 17:30 EF-jeugd Trainingsgroep 1 - BCD
16:15 - 19:00 Keeperstraining jeugd Trainingsgroep 1 - A
17:30 - 19:00 Meisjes D1 David Goudsmit
Loïs Goudsmit
2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Eva Lieste 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Fien Bueters 1 - B
19:00 - 20:00 Chris Thomas 2 - CD
19:00 - 20:30 D01 René Braaksma 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Joost van Eyk 2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey/Instuif Training Trainingsgroep 1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:45 Expathockey Trainingsgroep 2
19-10  Clinic met Dames 1 en Heren 1
2-11  Halloween Party C&D
5-11  Scheidsrechtersexamen
23-11  AB Feest
27-11  Pietentraining jongste jeugd
Datum Team
Nog geen verslagen.
Alle verslagen