Muns Fysio
Rabobank
Dry Works International
De Wijnschuur
Special Sports
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Game Intelligence Trainingsgroep 2 Mike Alderden
17:00 - 18:30 Keeperstraining ABCD Trainingsgroep 1 - A Wouter Mijnsbergen
19:00 - 20:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep 1 Ronde 1
19:00 - 20:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep 2 Ronde 1
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 2 Ronde 2
20:30 - 21:30 Trimhockey Morris de Graaff 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Unikidz Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Gwen Feld
Eva Lieste
Juëlle Arentsen
2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Zep van Veen 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Lieuwer Haites 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Morris de Graaff 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mattijs Heemskerk 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Zep van Veen
Megan Swart
2 - CD
19:00 - 20:30 D02 Lieuwer Haites 1 - AB
19:00 - 20:30 D03 Morris de Graaff 1 - CD
20:00 - 21:30 D01 2 - AB Rene Braaksma
20:00 - 21:30 H02 2 - CD Peter de Graaff
20:30 - 22:00 H01 Mattijs Heemskerk 1 - AB
20:30 - 22:00 HJ1 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Funkey 1
16:15 - 17:30 Meisjes 6E1 Morris de Graaff 1
16:15 - 17:30 Meisjes 8E1 1
16:15 - 17:30 Meisjes 8E2 1
16:15 - 17:30 Meisjes F1 1
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Joost van Eyk
Morris de Graaff
1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 David Goudsmit 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jamila Kremers
Dewi van Rijswijk
2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Karima Belmalha
Fien Bueters
2 - CD
19:00 - 20:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep 2 - AB
19:15 - 20:30 DDV 1 - CD Dames 1
19:15 - 20:30 DVA 1 - CD Dames 1
19:30 - 21:00 D04 1 - AB Heren 1
20:30 - 22:00 DJ1 Jasper Fennet 1 - CD
20:30 - 22:00 H03 2 - AB Dames 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes B2 Eva Lieste
Gwen Feld
Juëlle Arentsen
1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes B3 Morris de Graaff 2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Lieuwer Haites 2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Morris de Graaff 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mattijs Heemskerk 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Megan Swart
Zep van Veen
1 - CD
19:15 - 20:30 D02 Lieuwer Haites 2 - AB
19:15 - 20:30 D03 Morris de Graaff 2 - CD
20:00 - 21:30 D01 1 - AB Rene Braaksma
20:00 - 21:30 H02 Stefan Klaasen 1 - CD
20:30 - 22:00 H01 Mattijs Heemskerk 2 - AB
20:30 - 22:00 HJ1 Morris de Graaff 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Funkey 1
16:15 - 17:30 Meisjes 6E1 Morris de Graaff 1
16:15 - 17:30 Meisjes 8E1 1
16:15 - 17:30 Meisjes 8E2 1
16:15 - 17:30 Meisjes F1 1
16:30 - 19:00 Game Intelligence Trainingsgroep 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Megan Swart 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Loïs Goudsmit 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jamila Kremers
Dewi van Rijswijk
1 - A
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Fien Bueters
Karima Belmalha
1 - B
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:45 Expathockey Trainingsgroep 1 - AB
09:30 - 10:45 Game Intelligence Trainingsgroep 1 - CD
15:00 - 16:00 HLA 1 - AB

De agenda is leeg
Datum Team
Nog geen verslagen.
Alle verslagen