Special Sports
Dry Works International
De Wijnschuur
Muns Fysio
Rabobank
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Phoenix D2 22 52 17 1 4 71 19 0
2 USHC D3 22 41 13 2 7 44 30 0
3 Myra Myra D2-O 22 41 13 2 7 45 33 0
4 Amstelveen Amstelveen D2-O 22 39 11 6 5 59 42 0
5 Voordaan D3 22 36 10 6 6 52 35 0
6 Amsterdam D6 22 32 9 5 8 39 33 0
7 Amsterdam D4 22 31 8 7 7 38 30 0
8 Kampong D6 22 27 8 3 11 35 52 0
9 Hurley D6 22 27 7 6 9 37 48 0
10 AthenA D3 22 22 5 7 10 45 56 0
11 Fletiomare Fletiomare D2-O 22 14 3 5 14 28 67 0
12 Zwaluwen D2 22 6 0 6 16 22 70 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
AthenA D3 Fletiomare Fletiomare D2-O 5-0
Hurley D6 Amstelveen Amstelveen D2-O 3-6
Kampong D6 Zwaluwen D2 4-1
Myra Myra D2-O Amsterdam D6 3-1
Phoenix D2 USHC D3 4-1
Voordaan D3 Amsterdam D4 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Amstelveen Amstelveen D2-O Voordaan D3 2-2
Amsterdam D4 Myra Myra D2-O 2-2
Amsterdam D6 AthenA D3 5-2
Fletiomare Fletiomare D2-O Kampong D6 1-2
USHC D3 Hurley D6 3-1
Zwaluwen D2 Phoenix D2 0-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Amsterdam D4 Amsterdam D6 4-2
Hurley D6 Zwaluwen D2 1-1
Kampong D6 AthenA D3 0-0
Myra Myra D2-O Amstelveen Amstelveen D2-O 2-0
Phoenix D2 Fletiomare Fletiomare D2-O 8-1
Voordaan D3 USHC D3 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amstelveen Amstelveen D2-O Amsterdam D4 3-2
Amsterdam D6 Kampong D6 4-0
AthenA D3 Phoenix D2 1-3
Fletiomare Fletiomare D2-O Hurley D6 2-3
USHC D3 Myra Myra D2-O 1-2
Zwaluwen D2 Voordaan D3 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Amstelveen Amstelveen D2-O Amsterdam D6 2-2
Amsterdam D4 USHC D3 0-0
Hurley D6 AthenA D3 3-4
Myra Myra D2-O Zwaluwen D2 3-0
Phoenix D2 Kampong D6 6-0
Voordaan D3 Fletiomare Fletiomare D2-O 4-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Fletiomare Fletiomare D2-O Myra Myra D2-O 2-1
Zwaluwen D2 Amsterdam D4 0-0
Amsterdam D6 Phoenix D2 0-2
AthenA D3 Voordaan D3 1-6
USHC D3 Amstelveen Amstelveen D2-O 1-0
Kampong D6 Hurley D6 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Hurley D6 Phoenix D2 1-7
Myra Myra D2-O AthenA D3 4-2
Amstelveen Amstelveen D2-O Zwaluwen D2 9-2
USHC D3 Amsterdam D6 3-1
Voordaan D3 Kampong D6 5-0
Amsterdam D4 Fletiomare Fletiomare D2-O 4-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zwaluwen D2 USHC D3 2-3
Phoenix D2 Voordaan D3 2-1
Fletiomare Fletiomare D2-O Amstelveen Amstelveen D2-O 1-3
Kampong D6 Myra Myra D2-O 2-1
Amsterdam D6 Hurley D6 0-1
AthenA D3 Amsterdam D4 1-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Myra Myra D2-O Phoenix D2 2-6
Amstelveen Amstelveen D2-O AthenA D3 2-2
USHC D3 Fletiomare Fletiomare D2-O 0-1
Voordaan D3 Hurley D6 4-1
Zwaluwen D2 Amsterdam D6 1-4
Amsterdam D4 Kampong D6 0-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Phoenix D2 Amsterdam D4 3-0
Fletiomare Fletiomare D2-O Zwaluwen D2 1-1
Hurley D6 Myra Myra D2-O 4-0
AthenA D3 USHC D3 1-3
Kampong D6 Amstelveen Amstelveen D2-O 1-5
Voordaan D3 Amsterdam D6 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
USHC D3 Kampong D6 2-1
Myra Myra D2-O Voordaan D3 2-0
Amstelveen Amstelveen D2-O Phoenix D2 1-0
Amsterdam D4 Hurley D6 0-1
Zwaluwen D2 AthenA D3 2-2
Amsterdam D6 Fletiomare Fletiomare D2-O 3-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Amstelveen Amstelveen D2-O Hurley D6 2-2
USHC D3 Phoenix D2 2-0
Fletiomare Fletiomare D2-O AthenA D3 4-4
Zwaluwen D2 Kampong D6 1-2
Amsterdam D4 Voordaan D3 0-3
Amsterdam D6 Myra Myra D2-O 1-1
ZONDAG 20 MAART 2022
AthenA D3 Amsterdam D6 5-0
Myra Myra D2-O Amsterdam D4 1-0
Phoenix D2 Zwaluwen D2 3-0
Hurley D6 USHC D3 2-1
Voordaan D3 Amstelveen Amstelveen D2-O 3-6
Kampong D6 Fletiomare Fletiomare D2-O 3-2
ZONDAG 27 MAART 2022
AthenA D3 Kampong D6 1-4
Fletiomare Fletiomare D2-O Phoenix D2 3-2
Amstelveen Amstelveen D2-O Myra Myra D2-O 2-1
Zwaluwen D2 Hurley D6 1-4
Amsterdam D6 Amsterdam D4 1-0
USHC D3 Voordaan D3 3-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Myra Myra D2-O USHC D3 1-3
Phoenix D2 AthenA D3 5-0
Hurley D6 Fletiomare Fletiomare D2-O 1-0
Kampong D6 Amsterdam D6 1-4
Voordaan D3 Zwaluwen D2 3-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Kampong D6 Phoenix D2 0-1
Zwaluwen D2 Myra Myra D2-O 1-3
Fletiomare Fletiomare D2-O Voordaan D3 1-3
USHC D3 Amsterdam D4 0-2
Amsterdam D6 Amstelveen Amstelveen D2-O 1-2
AthenA D3 Hurley D6 3-3
DINSDAG 12 APRIL 2022
Amsterdam D4 Amstelveen Amstelveen D2-O 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Amsterdam D4 Zwaluwen D2 4-1
Hurley D6 Kampong D6 0-2
Myra Myra D2-O Fletiomare Fletiomare D2-O 6-0
Amstelveen Amstelveen D2-O USHC D3 0-2
Voordaan D3 AthenA D3 2-2
Phoenix D2 Amsterdam D6 4-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Phoenix D2 Hurley D6 3-0
AthenA D3 Myra Myra D2-O 2-1
Fletiomare Fletiomare D2-O Amsterdam D4 1-4
Zwaluwen D2 Amstelveen Amstelveen D2-O 1-3
Kampong D6 Voordaan D3 0-1
Amsterdam D6 USHC D3 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
USHC D3 Zwaluwen D2 6-1
Voordaan D3 Phoenix D2 0-1
Myra Myra D2-O Kampong D6 3-2
Amstelveen Amstelveen D2-O Fletiomare Fletiomare D2-O 2-2
Amsterdam D4 AthenA D3 2-1
Hurley D6 Amsterdam D6 0-0
ZONDAG 22 MEI 2022
Phoenix D2 Myra Myra D2-O 0-1
Fletiomare Fletiomare D2-O USHC D3 1-1
Kampong D6 Amsterdam D4 2-7
Amsterdam D6 Zwaluwen D2 2-0
Hurley D6 Voordaan D3 3-3
AthenA D3 Amstelveen Amstelveen D2-O 2-3
ZONDAG 29 MEI 2022
Myra Myra D2-O Hurley D6 2-1
Amstelveen Amstelveen D2-O Kampong D6 2-5
Amsterdam D6 Voordaan D3 0-0
Zwaluwen D2 Fletiomare Fletiomare D2-O 3-3
Amsterdam D4 Phoenix D2 2-2
USHC D3 AthenA D3 3-0
ZONDAG 12 JUNI 2022
Kampong D6 USHC D3 3-4
Fletiomare Fletiomare D2-O Amsterdam D6 0-4
AthenA D3 Zwaluwen D2 4-0
Phoenix D2 Amstelveen Amstelveen D2-O 4-3
Voordaan D3 Myra Myra D2-O 1-3
Hurley D6 Amsterdam D4 1-3
Nog geen team verslagen.

15-8  Zomerkampen
22-8  Zomerkampen
Datum Team
Nog geen verslagen.
Alle verslagen